Futu Në Bisedën E Kink

Komuniteti më i madh i të rriturve në internet


Kompjuter Apo Mobile

Lojrat në faqen tonë punojnë në çdo pajisje.


Lojë Falas.

Pa karrem, vetëm lojëra porno falas

Lojë Pornografike Falas

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Si i rishikon këto lojërat e pornos ?

Kjo është një pyetje e mirë ! Është gjithashtu mjaft e vështirë të përgjigjesh. E nisëm platformën tonë shumë kohë më parë, kur vendosëm se ishte koha që të gjithë ta kuptonin se çfarë po ndodhte në botën e lojrave erotike në internet. Ne kujtojmë, shumë vite më parë, se lojrat seksuale" më të mira " ishin integrime Të thjeshta Flash në uebsajte të dyshimta që rrallë ngarkonin dhe të merrnin kohë të çmendur për t'i kuptuar., Sot kemi një industri të madhe kushtuar porno-lojrave dhe sinqerisht, nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të konsumuar këtë lloj përmbajtjeje në internet. Detyra jonë është që të sigurohemi që të gjithë ata që përdorin shërbimin tonë të mund të arrijnë në veprimet më të mira TË lojrave, prandaj rishikimet tona janë plotësisht rrobaqepëse për të arritur këtë qëllim.

Hapi i parë në kritikat tona është të vazhdojmë dhe të luajmë lojën seksi-ose lojrat-ne jemi duke folur për. Ekipi ynë ka udhëzime të posaçme për të mos nxituar këtë pjesë të procesit të shqyrtimit : është thelbësore që ata në fakt të provojnë titujt dhe të përfitojnë prej tyre përpara se të nisin dhe t'i sugjerojnë botës se ia vlen të përpiqen. Pastaj ata do të shqyrtojnë një listë të elementëve më të rëndësishëm të një loje pornoje dhe do të vendosin se deri në çfarë mase ky produkt i veçantë krahasohet me konkurrencën., Pastaj, vetëm atëherë, ata do të shkruajnë për eksperiencën e tyre dhe do të vendosin nëse është e mirë. Pasi të mbarojë kjo, do të kontrollojmë gjithçka dhe pastaj do të vendosim kritikat në faqen tonë të internetit ! Të gjitha këto hapa janë të nevojshme për t'u siguruar që ti të marrësh Zbavitjen MË të MIRË. Ne nuk do ti rrumbullakojmë këndet kur vjen puna te reputacioni ynë : të gjithë e dinë se ky është i vetmi vend i vlefshëm nëse ju jeni duke kërkuar për një lojë të madhe seksi !

Est-ce tous ces jeux sont pages ? Ju djemtë e mi të plotë ?

Ne kujdesemi të përqëndrohemi më shumë në opsionet e lojës së lirë seksuale që kanë metoda të ndryshme monetizimi-si produktet si Dashuria E Ëmbëlsirave dhe Rruga e Punës Në Mërgim. Kjo tha, ka disa lojëra porno premium që kërkojnë para për të luajtur që ne gjithashtu do të rekomandojmë: platforma jonë e shqyrtimit është vërtet e përzierë. Zakonisht merr vlerën e parave, por kjo nuk do të thotë se rekomandimet tona për seks falas nuk janë perfeksion., Ne kemi qenë gjithmonë shumë krenarë të garantojmë se edhe lojtari i lirë mund të ketë një sesion të lartë masturbimi. Mjafton të të them se loja e pornos falas do të të japë më shumë se një dorë ndihme ! Vini re se për disa nga këto tituj ju duhet të krijoni një llogari, ndonse kjo nuk do të thotë se paguani për asgjë : ata thjesht e përdorin atë për magazinim resh dhe qëllime të tjera., Mund të përdorësh një e-mail të përkohshëm nëse do, por ne kontrollojmë për spam dhe nuk kemi patur akoma problem me rekomandimet e pornos falas !

Çfarë lloj lojrash porno është më mirë për të luajtur ?

Sinqerisht, varet tërësisht nga ajo që ju e konsideroni argëtim ! Ajo që është e mirë në industrinë e lojrave seksuale këto ditë është fakti se ju jeni në gjendje të gjeni në thelb çdo lloj lojrash pornografike që ju dëshironi të provoni. Disa njerëz me të vërtetë i pëlqejnë të rriturit që dalin me simulime, ku përfundojnë në një qytet të ri dhe kanë nevojë për një zoçkë të re. Pastaj do të bëjnë gjëra si peshat, do të vizitojnë një palestër dhe trajnim, të gjitha me qëllim për të gjetur partnerin perfekt., Kemi parë gjithashtu një rritje të mprehtë në numrin e lojrave të hentait dhe inçesteve, me këtë të fundit bazuar në veprimin familjar ku ju mund të gëzoni bashkëveprimet seksuale me nënat tuaja, motrat dhe kushërinjtë. Lojrat Hentai kanë një cilësi të mirë grafike që nuk do të të zhgënjejë. Loja më e mirë e hentait është këtu, kështu që mbi të gjitha, nëse ju pëlqen ky zhanër, bëni zgjedhjen tuaj shpejt. Loja e hentait është evoluar vazhdimisht dhe ti shpesh do të kesh novela., Le të mos harrojmë gjithashtu grupin e RI RPG që është lëshuar në vitet e fundit: disa nga të cilët kryesisht janë të përkushtuar ndaj botëve fantazie, si ata të gjetur në Skyrim. Lojrat seksuale parodike janë gjithashtu shumë të admiruara : Ata që shohin privilegjet e tilla si Loja e Froneve, Kufijve, Mbikëqyrjes etj. ne rekomandojmë gjithashtu të hedhim një sy Botës SË Prostitutave NËSE je një fans I madh I suksesit të Stuhisë : është një vazhdim i mrekullueshëm me disa nga veprimet më seksi që do të gjesh sot në një lojë seksi !

A duhet të shkarkohen këto lojëra pornoje, apo mund t'i luash nga shfletuesi yt?

Ka shumë shqetësime këto ditë që disa lojëra seksi mund të të japin një virus ose diçka tjetër të dëmshme PËR PC-në tuaj : ne duam që ju të dini se ne i kontrollojmë me kujdes lojrat tona seksi dhe të sigurohemi që çdo gjë e rekomanduar të mos përmbajë absolutisht asnjë problem apo ndonjë gjë të dëmshme nga distanca., Skuadra jonë është e angazhuar të të japë më të mirën e tyre, kështu që ne do të shkarkojmë të gjitha lojrat e seksit që mund të shkarkohen dhe t'i transmetojmë përmes disa antivirusit për t'u siguruar që asgjë drejt ose të dëmshme të mos ndodhë. Duke thënë kështu, Ne do të themi se vetëm rreth 25% e lojrave të rekomanduara të pornos këtu duhet të shkarkohen: disa kanë opsionin dhe mund të punojnë gjithashtu siç duhet në shfletues., Grafika mund të mos jetë e mirë dhe kadencat pak më poshtë, por është një alternativë e mirë nëse nuk do ndonjë gjë të egër në kompjuterin tënd. Mos u shqetëso nëse po kërkon vetëm për shfletues porno - i kemi parë shumë prej tyre dhe do t'i duash të gjithë ! E kemi me gjithë mend kur themi se je në duar të mira me platformën tonë të shqyrtimit të lojës seksuale.

Cila është cilësia e këtyre lojrave në krahasim me lojrat jo të rritura ?

Një nga shqetësimet më të mëdha të lojtarëve të lojrave seksuale është se ata do të luajnë një titull që është mediokër si në nivelin erotik ashtu edhe në nivelin e lojës. Ne pranojmë se kjo është në fakt një gjë e madhe për shumë lojra seksuale, por ne shtojmë vetëm rreth 30% të titujve që ne shqyrtojmë : kjo do të thotë se ti sheh vetëm ato që me të vërtetë ia vlejnë të luajnë., Lojrat e të rriturve zakonisht kanë buxhete më të mëdha dhe ekipe shumë më të mira që prodhojnë prodhimet e tyre, por ne mendojmë se bota e lojës së të rriturve është po aq e mirë, veçanërisht kur jeni të emocionuar. Ajo që ne kujdesemi të gjejmë është se kur penisi juaj është i bukur dhe i fortë dhe ju doni ta godisni atë, cilësia e lojës nuk është gjithmonë gjëja më e rëndësishme për ju - grafikat janë !, Kjo është arsyeja pse ne priremi të përqëndrohemi pak më shumë në anën grafike të çdo loje që rekomandojmë : duhet të jetë e bukur nëse do që të jemi të qartë. Njerëzit janë shumë të përqëndruar në pamje dhe edhe pse loja e mahnitshme është e bukur për t'u gjetur, ne gjithashtu duam që të gjitha lojrat të jenë të bukura nga këndvështrimi i paraqitjes. Ajo që është e mrekullueshme në lojrat e pornos është se ti mund të krijosh pak a shumë gruan perfekte : prandaj shumë skena seksi me të cilat do të hasësh janë fantastike !

Ka NDONJË lojë porno që ia vlen të shikosh ?

Kemi shqyrtuar kaq shumë lojëra seksi VR, saqë po përpiqemi të vazhdojmë me furnizimin e vazhdueshëm të bizneseve të reja ! Për fat të keq, vetëm disa prej tyre janë shumë të mirë : ne shohim dhjetra prej tyre dhe listojmë vetëm disa njëherësh. Lajmi i mirë është se faqet më të mira të pornove TË VR janë parë nga ne, kështu që nëse po kërkon për seks VR, do të të mbulojmë !, Shiko si është lista jonë e rishikimeve dhe regjistrohu poshtë deri sa të shohësh një koleksion të lojrave vr seksuale revistat : kjo është ku ju do të merrni gjërat e duhura. Vini re se të gjitha lojrat tona TË rritura VR janë shqyrtuar gjithashtu nga njerëz me pajisje reale virtuale : ata nuk luajnë vetëm versionin standard 3D DHE pretendojnë se është i madh. Ne kemi vetëm disa njerëz që mund t'i rishikojnë këto vende, por kur ata e bëjnë, reagimet e tyre sugjerojnë se kjo është një përvojë e madhe., Pra me pak fjalë, nëse po kërkon kritika nga lojrat më të mira KUNDËR seksit, jemi këtu për ty.

Mund të bëhem kritik pornoje ? Duket punë e mirë !

Ndjehu i lirë të na dërgosh me e-mail dhe të na tregosh aftësitë e tua : ne gjithmonë kërkojmë për njerëz që njohin lojëra të mira pornoje kur i shohin ata. Është një nga pasionet tona të rekrutojmë njerëzit më të mirë për këtë pozicion dhe nëse mendojmë se e keni atë që duhet, do të jeni në ekipin tonë menjëherë. Sidoqoftë, kjo është për tani: faleminderit që lexove dhe sigurohu që të provosh disa nga këto lojërat e mahnitshme porno !, NUK ka pasur kurrë një kohë MË të mirë PËR të shijuar LOJRAT ME VETE, kështu që bëhu gati dhe shijoji këto tituj lojrash seksi tani.

Luaj Falas Tani